Bez niespodzianki zakończyło się spotkanie koszykarzy DAAS Basket Hills z ostatnią w tabeli drużyną z Jaworzna.

Basket BB

Bielszczanie mecz potraktowali całkiem poważnie, aczkolwiek sporo okazji do gry mieli zawodnicy rzadziej występujący w meczach z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Już do przerwy różnica punktowa pomiędzy gospodarzami a „dwójką” z Jaworzna sięgnęła ponad 30 „oczek”. W tym okresie miejscowi pozwolili outsiderowi zdobyć zaledwie 15 punktów. Po przerwie DAAS Basket Hills pokaźną zaliczkę jeszcze nieznacznie powiększył. Tego dnia najskuteczniej spośród bielszczan rzucał Paweł Sablik, a godne odnotowania są premierowe zdobycze na III-ligowych parkietach Aleksandra Śpiewaka.

DAAS Basket Hills Bielsko-Biała – MCKiS II Jaworzno 82:42 (27:7, 20:8, 17:12, 18:15)

Punkty Dla DAAS Basket Hills: Sablik – 18, Kozaczka – 13, Mądry – 10, Żak – 7, Karnia – 6, Adamus – 6, R.Goryl – 6, Śpiewak – 5, Błotko – 4, M.Goryl – 4, Kruczek – 3