Nadchodzą zimowe ferie, a śniegu jak nie było, tak wciąż nie ma. Może to dobry czas, aby spróbować innej formy sportowej aktywności? Jedną z ciekawszych propozycji są zajęcia Socatots – Piłkarskich Maluszków.

Program Socatots to zajęcia ruchowe, w których na bazie elementów piłki nożnej dzieci rozwijają się głównie fizycznie, ale także intelektualnie i społecznie. Poprzez zabawę, odpowiednie ćwiczenia edukacyjne oraz dopasowany sprzęt można zobaczyć, jak dzieci zaczynają rozróżniać prawą i lewą stronę, kształty, podstawowe kolory oraz cyferki. Przebywanie w małych grupach wpływa na naukę szacunku i partnerstwa z innymi. Nie chodzi tu jednak o to, aby wyszkolić jak najlepszego sportowca, choć to niewątpliwie może być skutkiem uczęszczania na zajęcia. Najważniejsze jest, aby dobrze bawić się i rozwijać swoje umiejętności.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku z zajęć Aktywne Maluszki – FILM Z ZAJĘĆ.

To ciekawa alternatywa dla innych zajęć – małe grupy, nauka poprzez zabawę, radość dziecka i rodzica jest czymś, co zachęca do uczestnictwa. Zajęcia Socatots będą odbywać się także w okresie zimowych ferii, które w naszym regionie rozpoczynają się 20 stycznia br. Wszystkich chętnych, którzy wahają się czy zapisać swoje dzieci na takie zajęcia, zapraszamy na bezpłatne zajęcia prezentacyjne do jednej z bielskich lokalizacji. Wystarczy wejść na stronę www.poznaj.socatots.pl lub zadzwonić pod numer 508-583-428, by w dalszej kolejności wziąć udział w bezpłatnej sesji prezentacyjnej.