Nowy redaktor naczelny, a także ulepszony wygląd serwisu pod adresem www.sportslaski.pl. Portal, z którym ściśle współpracujemy rozpoczął wczoraj działalność w nowej odsłonie.

Nowy Sport Slaski – Będziemy prezentować Wam informacje związane ze sportem w regionie w jeszcze lepszej, multimedialnej formie. Odświeżona strona naszego serwisu sprawi, że dostęp do wiadomości będzie szybszy i łatwiejszy. Informacje, wywiady, felietony, galerie zdjęć, a wkrótce także autorskie materiały wideo - to wszystko oferuje Wam nowy Sport Śląski – napisał witając się z Czytelnikami, Rafał Kędzior, dziennikarz stacji Orange Sport, który przejął obowiązki redaktora naczelnego Sportu Śląskiego.

Twórcy serwisu w jego nowym designie zaproponowali przede wszystkim ciekawą formułę prezentacji głównych treści informacyjnych. Slider topowy strony podzielony został na cztery działy – newsy, felietony, wywiady oraz fotoreportaże, zapewniając bogactwo i przejrzystość treści. Swoje miejsce na łamach Sportu Śląskiego znalazł również nasz serwis, widoczny zarówno w górnej części portalu, jak i w jego dolnych belkach.

Zapraszamy na www.sportslaski.pl. Tam również sporo ciekawych informacji odnoszących się do regionu beskidzkiego.