Ponad 500 pływaków z Małopolski i Śląska wzięło udział w zawodach o Puchar Burmistrza Myślenic. W stawce tej znakomicie wypadli podopieczni Victorii Kozy.

plywanie kozy Klub z Kóz wygrał klasyfikację drużynową zawodów, wyprzedzając drugi zespól STP Nowy Sącz aż o 1056 punktów FINA. Dla klubu punktował najlepszy zawodnik w każdej konkurencji i kategorii wiekowej oraz najlepszy zespól sztafetowy. Ekipa Victorii zdobyła łącznie 23 medale!

Trzy medale – 2 złote i 1 srebrny – wywalczył Damian Otrząsek. Po dwa medale zdobyli: Maja Malarz (2 złote), Mikołaj Kozieł (2 złote), Weronika Kuc (złoty i srebrny), Emilia Drzazga (2 srebrne), Justyna Sołczykiewicz (srebrny i brązowy). Po jednym medalu wywalczyli: Julia Koczur (złoty), Michał Papuga (złoty), Kinga Wrzeszcz (srebrny), Wojciech Jąkalski (srebrny), Sebastian Strojek (srebrny), Amelia Gregorczyk (brązowy), Anna Kapela (brązowy) i Maksymilian Gram (brązowy).

Sztafeta dziewcząt 4x 50m stylem zmienny, w wieku 12-16 lat, w składzie: Weronika Kuc, Paulina Kożuch, Dominika Bułka i Julia Koczur wywalczyła srebro, a sztafeta 4x50m zmiennym 12-16 lat chłopców, w składzie: Wojciech Jąkalski, Damian Otrząsek, Michał Badura i Mikołaj Kozieł zdobyła brąz.