Bardzo ciekawie zapowiada się ostatni dzień maja. Na boisku Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku dojdzie do piłkarskiego widowiska, w którym weźmie udział Reprezentacja Orłów Górskiego z gwiazdami dawnych lat w składzie.

Boisko COS Szczyrk Jan Domarski, Lesław Ćmikiewicz, Kazimierz Kmiecik, Mirosław Bulzacki, Zdzisław Kapka, Stefan Majewski, Jan Furtok, Radosław Gilewicz, Piotr Świerczewski czy Tomasz Kłos – to niektórzy z zawodników kadry „Orłów Górskiego”, których w sobotę 31 maja br. będzie można zobaczyć na żywo w akcji podczas meczu w Szczyrku. Przeciwko Reprezentacji Orłów Górskiego zaprezentują się Przyjaciele COS-OPO w Szczyrku. I w składzie tej drużyn znanych postaci nie zabraknie. Swój udział zapowiedzieli m.in. szkoleniowiec kadry polskich skoczków Łukasz Kruczek, jego podopieczny Piotr Żyła, olimpijczyk w zapasach Ryszard Wolny czy dziennikarz Kamil Durczok. Imprezę uświetni obecność Posłanki na Sejm RP Mirosławy Nykiel.

Wyjątkowy mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, na boisku COS-OPO w Szczyrku ze sztuczną nawierzchnią. Główne wydarzenie dnia poprzedzą imprezy towarzyszące, które rozpoczną się już o godz. 13:00. Program dnia przewiduje liczne atrakcje sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, w trakcie których każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wszystkich przybyłych na wydarzenie przewidziano możliwość skorzystania z punktów gastronomicznych. W przerwie meczu odbędzie się licytacja pamiątkowej koszulki Reprezentacji Orłów Górskiego z podpisami zawodników.