W Cygańskim Lesie rywalizacja w ramach „Piłkarskiej Gwiazdki z Rekordem” rozpoczęła się od meczów zawodników z rocznika 2014 i młodszych. Najlepsza okazała się Unia Oświęcim, wyprzedzając w klasyfikacji klub z Andrychowa oraz gospodarzy turnieju. Do zawodnika Rekordu trafiło indywidualne wyróżnienie. Najlepszym strzelcem turnieju turnieju został Jan Gala (7 goli).

6. MŠK Namestovo

Kolejny turniejowy dzień przyniósł zmagania 10 i 11-letnich piłkarzy. W kategorii rocznika 2013 pierwsze miejsce zdobyła ekipa Unia Oświęcim przed zespołem Rekordu i SMS Ruda Śląska. Dzisiaj najważniejsza była dobra zabawa i swoboda w grze. Każdy zawodnik grał na każdej pozycji (w tym w bramce), co pozwala rozwijać się chłopakom. Nie przegraliśmy żadnego meczu, a dwa razy goniliśmy wynik i tutaj brawa za walkę do końca o korzystny rezultat. Mnogość sytuacji tworzonych przez chłopaków była bardzo pozytywna. Szkoda, że skuteczność nie była równie okazała. Dziękuję kibicom za świetny doping - powiedział na łamach klubowej strony Przemysław Musiał, trener zespołu.

1. AP Unia Oświęcim

2. Rekord Bielsko-Biała

3. SMS Ruda Śląska

4. Piast Cieszyn

5. Lisek Milówka

W roczniku 2012 najlepiej poradzili sobie futboliści Progress Andrychów. Na podium sklasyfikowano także młodzież Rekordu oraz MSK Namestowo. Wilkowiczanie jako kolejny przedstawiciel naszego regionu zajęli 4. miejsce. Piast Cieszyn był 6.

1. AP Progress Andrychów

3. MŠK Namestovo

4. GLKS Wilkowice

5. Orbita Bukowno

6. Piast Cieszyn

Na finiszu 20. edycji potyczki rozgrywali najstarsi uczestnicy z rocznika 2011. Rekord zameldował się na 2. miejscu przed ŻAPN Żywiec. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Andrychowa. Reprezentujący miejscowy klub Artur Kopka został najlepszym strzelcem turnieju. Michał Jarosz został najlepszym bramkarzem a Jakub Rodak najlepszym zawodnikiem czempionatu (obaj ŻAPN Żywiec).