Bardzo udanie w drugim sparingu tego lata zaprezentowali się piłkarze Drzewiarza Jasienica, mierząc się z zespołem podobnego szczebla rozgrywek.

drzewiarz_jasienica

Piłkarskie wydarzenia w Jasienicy przyćmił jednak transfer Artura Łacioka. Czołowy strzelec Drzewiarza w kolejnym sezonie będzie piłkarzem ekipy KS Gołkowice i to na ten moment spore osłabienie drużyny pod wodzą trenera Marcina Biskupa. Kadrowe braki i liczne testy nie przeszkodziły jasieniczanom w odniesieniu efektownego zwycięstwa. Do przerwy do siatki Halniaka trafiali Czech Lukas Mendrok oraz Damian Stawicki. Ten drugi napastnik w 68. minucie potyczki przypieczętował triumf beskidzkiego czwartoligowca.

Drzewiarz Jasienica – Halniak Maków Podhalański 3:0 (2:0) Gole dla Drzewiarza: Stawicki – 2, Mendrok

Drzewiarz: Testowany bramkarz – Sibouih, Fizek, Skrzypek, Lapczyk, Foltyn, Greń, Basiura, testowany zawodnik, Mendrok, Stawicki oraz Duś, Strzelczyk, Mrozek, Romanowicz, testowani zawodnicy Trener: Biskup