- Sądzę, że Pionier pokona rezerwy LKS-u Czaniec. Po pierwsze przemawia tu przeze mnie sentyment, a po drugie ekipa z Czańca bez wzmocnień nie będzie miała lekko na terenie w Pisarzowicach. 

 

Słychać pozytywne recenzje o drużynie z Bestwinki i patrząc przez pryzmat ostatnich wyników powinna ona zwyciężyć w konfrontacji z rezerwami GLKS-u. 

 

Sokół Zabrzeg był wiodącą drużyną w B-klasie w minionym sezonie i prezentował się naprawdę solidnie. Typuję, że beniaminek w meczu z Orłem sięgnie po komplet punktów, choć drużyna z Kóz będzie stawiać opór. 

 

 

Sugerując się rezultatami faworytem jest Żar, aczkolwiek Zamek Grodziec u siebie może pokusić się o zdobycz punktową. 2X. 

 

Jeżeli uporamy się z problemem stabilizacji składu, to będę dobrej myśli. Cały czas był okres wakacyjny i nie zagraliśmy jeszcze w optymalnym składzie. W meczu z Przełomem już się dobrze zaprezentowaliśmy, ale szybka czerwona kartka pokrzyżowała trochę nasze plany. Soła Kobiernice to od kilku sezonów topowa drużyna w tej lidze, ale chcemy zapunktować. 

 

Przełom przez wielu upatrywany jest jako kandydat do awansu. Jesteśmy świeżo po meczu z kaniowianami i sądzę, że wygrają z KS-em Bystra. 

 

W pucharze przegraliśmy wysoko z ekipą z Ligoty, jednak początek ligowego sezonu nie idzie tej drużynie najlepiej. W starciu z Sokołem Hecznarowice obstawiam jednak ich wygraną z "podpórką". 

 

Program 3. kolejki: 

 

3.09.2022 r. (sobota), g. 16:00 

Pionier Pisarzowice - LKS II Czaniec (g. 11:00)

KS Bestwinka - GLKS II Wilkowice 

Sokół Zabrzeg - Orzeł Kozy 

Zamek Grodziec - Żar Międzybrodzie Bialskie

Zapora Wapienica - Soła Kobiernice 

KS Bystra - Przełom Kaniów 

 

4.09.2022 r. (niedziela), g. 16:00

LKS Ligota - Sokół Hecznarowice