Z dobrej strony podczas VII Champion Cup w karate WKF w Łodzi zaprezentowali się zawodnicy bielskiego klub Atemi oraz KS Shindo z Cieszyna. karate atemiAtemi

Dziewięcioro zawodników w konkurencjach indywidualnych kata i kumite zdobyło 9 medali: 1 złoty, 2 srebrne i 6 brązowych. Złoty medal w konkurencji kata indywidualne młodzieżowców (do 20 lat) wywalczył Bartosz Mączka, natomiast srebrne Daniel Fulara w konkurencji kata indywidualne kadetów (14-15 lat) i Maciej Gawor w konkurencji kata indywidualne młodzików (12-13 lat). Brązowe medale zdobyli: Fulara w konkurencji kata indywidualne młodzików (12-13 lat), Krzysztof Karwowski w konkurencji kata indywidualne chłopców (10-11 lat), Joanna Janota w konkurencji kata indywidualne dziewcząt (10-11 lat), Michał Polak w konkurencji kata indywidualne kadetów (14-15 lat) oraz Maria Kliś w konkurencjach kata indywidualne i kumite indywidualne młodziczek (12-13 lat). shindo karate KS Shindo

W turnieju wzięło udział sześciu zawodników cieszyńskiego klubu, doskonale spisali się w konkurencjach kumite. Łukasz Polak w kategorii junior młodszy wywalczył srebrny medal, Mateusz Cieślar w tej samej kategorii zdobył brązowy krążek. Nie zawiodła również w kategorii młodzieżowca Klaudia Szymańska dokładając również brąz. Tuż za podium rywalizację zakończyli  natomiast Patrycja Kądziałka oraz Aleksander Gorzelany – przegrali walki repasażowe o 3. miejsce.