To już ostatnia tegoroczna STREFA Z PRZYMRUŻENIEM OKA. W niej, prezentujemy kolejne memy i filmiki. Z racji tego, że mamy obecnie czas "mocnych postanowień", nie omieszkaliśmy zaprezentować pewnego obrazka z... siłowni.

Czy niżej zaprezentowany mem to tylko wyobraźnia autora czy stan rzeczywisty? A jak u was z noworocznymi postanowieniami? W ostatnim odcinku naszej strefy w 2014 roku wspominamy m.in. zabawną reklamę jednego z napojów, jak również prezentujemy słonia, który... próbuje grać w piłkę! Zapraszamy do lektury.

Gorzej, niż samochodem...

Wydawać mogłoby się, że jeśli wybierzemy się gdzieś rowerem, miejsce parkingowe znajdziemy "od ręki". Są jednak takie miejsca, w których jest gorzej, niż niejednokrotna wycieczka kończąca swój "bieg"  na parkingu samochodowym.

rowery_31grudnia

Kiedyś "biedronka"...

Kiedy futbol powoli nabierał rozpędu, piłkarskim symbolem była popularna piłka "biedronka". Dziś futbolówki to już... prawie sztuka. Dowodzi o tym choćby zaprezentowana nie tak dawno piłka na finał Ligi Mistrzów 2015. Jak wam się podoba?

pilka_31grudniaźródło: sportmarketing.pl

Piłkarskie Mistrzostwa w... bikini!

Było już układanie kubków, jako dyscyplina. Piłkę nożną zna oczywiście niemalże każdy. Ale czy w takiej odsłonie? Swoją drogą, ciekawa promocja futbolu i - rzecz jasna - kobiecego piękna! :)

Żałowała, że nie jest... chłopcem!

Miłość kobiet do piłki nożnej to rzecz coraz częściej spotykana. Nie inaczej jest w naszym kraju. Prezentujemy za serwisem ekstraklasa.org wywiad z Klaudią Danch, żoną piłkarza - Adama.

Noworoczne postanowienia...

Koniec roku to okres, kiedy niemal każdy przyjmuje dla siebie noworoczne postanowienia. Gro z nich, to praca nad własnym ciałem i kondycją. Czy waszym zdaniem poniższy mem powinniśmy potraktować jako żart, czy odzwierciedlenie rzeczywistości? ;)

2

Słoń gra... w piłkę

Pracownicy jednego z ZOO postanowili zrobić słoniowi niespodziankę, dając mu jako "zabawkę" piłkę do water polo. Okazuje się, że sportowe inklinacje były jak najbardziej sprzymierzeńcem tego zwierzęcia. Zobaczcie sami!

Pozytywna reklama!

Na zakończenie tego odcinka przypomnienie jednej z reklam z udziałem sportowców. Kto pamięta piłkarski mecz w Afryce i "ruchome" boisko?