Zespół z Pruchnej jako ostatni przystąpi do rywalizacji o „okręgowe” punkty. Test-mecz z juniorami starszymi MOSiR-u Jastrzębie, z względu na pauzę w przyszłym tygodniu, nie był ostatnim sprawdzianem formy beniaminka. lks pruchna - skałka żabnica 2013/2014 Podopieczni Marcina Bednarka do tej pory w sparingach prezentowali się nieźle. Zanotowali sześć zwycięstw i jedną porażkę. Choćby dlatego niepowodzenie z młodzieżą z Jastrzębia można uznać za niespodziankę. Pruchna przegrała 0:3 tracąc wszystkie gole po przerwie. – Kadra na ten meczu była wąska i to dało o sobie znać po przerwie. Nas było 13, trener rywali miał do swojej dyspozycji około 20 zawodników. Dokonywał częstych, hokejowych zmian. Sam mecz był wyrównany. Niestety nie wykorzystaliśmy swoich okazji i przegraliśmy. Zimny prysznic przed ligą może nam się przydać. Mamy trochę czasu na przeanalizowanie tej porażki i wyciągnięcie konstruktywnych wniosków – dzieli się z nami swoimi przemyśleniami trener Bednarek.

Pauzujący w przyszły weekend beniaminek „okręgówki” zagra towarzysko z Orłem Zabłocie. Mecz w sobotę odbędzie się w Pruchnej. Początek o godzienie 15:00.

LKS '99 Pruchna - MOSiR Jastrzębie U-19 0:3 (0:0)

LKS '99: Skrocki - Miąsko, Kaszuba, Kowal, Bednarek, Kowalski, T.Gabryś, M.Wójcik, I.Brachaczek, Pańta, Chrysteczko oraz J.Gabryś, K.Brachaczek Trener: Bednarek