Jednym z najciekawiej kreślących się meczów było starcie obecnego mistrza Zimowej Ligi Biznesu, RE/MAX Home Professional z pretendentem - Murapolem. Drużyna RE/MAX w środę jednak wzbiła się na wyżyny swoich umiejętności, pewnie pokonując rywala 6:1. Wciąż trwa natomiast zwycięska passa drużyny Special Works. Urwać punkty próbował Marion i przez pewien czas był na najlepszej drodze ku temu, gdyż zespół Łukasza Nowaka prowadził 1:0. Z czasem jednak lider grupy A odrobił straty, i to z nawiązką, wygrywając w końcowym rozrachunku 3:2.

Ofensywne widowisko stworzyli zawodnicy Urzędu Miasta i Piekarni Jasiek. "Na papierze" bezwzględnym faworytem byli ci drudzy, jednak Urząd postawił się wyżej notowanemu rywalowi, ale zaliczki punktowej to nie przyniosło. Do wygrywania wrócili zawodnicy ATH Bielsko-Biała. "Akademicy" po bardzo zaciętymi i wyrównanym meczu pokonali Malko-Met 3:2.

- Już na starcie 4. kolejki w grupie A byliśmy świadkami emocjonującego spotkania. Znakomicie spisujący się , Murapol musiał uznać wyższość ubiegłorocznego  mistrza,  RE/MAX Home Professional. Zwycięstwo tych drugich nie jest dla mnie zaskoczeniem, jednak spodziewałem się bardziej wyrównanego wyniku. Patrząc z naszej perspektywy drużyna Krzysztofa Stanisławskiego, w pojedynku z nami będzie bardzo chciała wrócić na zwycięska ścieżkę.

W pojedynku Special Works z Marionem, wygrał zdecydowany faworyt. Wynik 3:1 może pozwalać myśleć że był to wyrównany pojedynek, jednak rzeczywistość boiskowa okazała się bardziej niekorzystna dla drużyny Marionu. Spotkania 4. kolejki w naszej grupie skończył pojedynek Urzędu Miejskiego z Piekarnia Jasiek. Tu zgodnie z planem wygrała druga drużyna.

Jeśli chodzi o nasze spotkanie to w pierwszej połowie przypominało ono pojedynek dwóch drużyn, które nie chciały stracić bramki. Mało sytuacji bramkowych. Jednak chwila dekoncentracji w naszej grze i drużyna Malko-Metu wyszła na prowadzenie. Przerwa bardzo dobrze na nas zadziałała i szybko odrobiliśmy straty z nawiązką. Po bramkach Maksa i Dominika, wydawało się że kolejne bramki to kwestia czasu, jednak dobra dyspozycja bramkarza gości nie pozwoliła nam powiększyć przewagi. Drużyna Malko-Metu, dzielnie walczyła i wyrównała stan pojedynku. Na nasze szczęście kilka minut przed końcem Dawid znalazł się tam gdzie powinien i zdobył zwycięska bramkę.

Myślę, że w najbliższym czasie przerwę od rozgrywek będziemy chcieli spędzić w bardzo aktywny sposób. Poza regularnymi spotkaniami w ramach AZS-u, będziemy grali mecze towarzyskie z innymi drużynami. Mamy bardzo szeroką kadrę i jest to wspaniała okazja do zgrywania naszej ekipy - mówi nam zawodnik ATH, Grzegorz Juraszek.