GTS Bojszowy nigdy nie należał do czołówki Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej, ale słynął z tego, że jest to solidna drużyna, która potrafi urwać punkty faworytom. Przekonał się o tym w tym sezonie m.in. Rekord II. GTS po kampanii jesiennej zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli. Bilans tej ekipy to: 3 zwycięstwa, 4 remisy i 8 porażek, co finalnie daje 13 punktów na półmetku ligi. Taki stan rzeczy nikogo jednak nie satysfakcjonuje, o czym mogą świadczyć zmiany, jakie nastąpiły w klubie. 

 

Z zespołem wraz z końcem rundy jesiennej pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec Marcin Bereza, który już został ogłoszony trenerem drużyny Ligi Okręgowej Katowicko-Sosnowieckiej, Pogoni Imielin. Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi GTS Bojszowy w najbliższym czasie poprowadzi Pavlo Savelenko, który dotychczas był zawodnikiem GTS-u. Savelenko w przeszłości przywdziewał barwy młodzieżowej reprezentacji Ukrainy oraz występował na boiskach I ligi w Ukrainie.

Dodajmy, że pierwszym z beskidzkich zespołów, jakiemu przyjdzie wiosną stawić czoła bojszowianom pod "nową miotłą", będzie Rotuz Bronów w kolejce numer 18.