W spotkaniu z AZS AGH Kraków BBTS Bielsko-Biała było zdecydowanym faworytem. Niemniej jednak początek rywalizacji był wyrównany. Pierwsze znaczące prowadzenie bielszczanie objęli przy stanie 12:9, gdy wykazali się wysoką dyspozycją w odbiorze piłki. W polu serwisowym świetnie prezentował się Sergiej Kapelus, dzięki któremu BBTS "uciekło" zawodnikom z Grodu Kraka na 17:10. Ostatecznie pierwszy set zakończył się wynikiem 25:18.

Jeszcze lepiej podopieczni Harry'ego Brokkinga wypadli po zmianie stron, prowadząc grę niemalże przez cały czas. Najlepszym tego dowodem są momenty, w którym bielszczanie prowadzili 12:9 tudzież 13:5. W tej partii gospodarze wygrali 25:16. Najbardziej wyrównanym widowiskiem był ostatni set. AZS AGH Kraków grał ambitnie, nie dając się zdystansować miejscowym siatkarzom. BBTS był jednak zdyscyplinowany, triumfując ostatecznie 25:22. MVP spotkania został Oleg Krikun, który istotnie przyczynił się do 10. zwycięstwa z rzędu bielskich zawodników.

BBTS Bielsko-Biała - AZS AGH Kraków 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)
MVP: Oleg Krikun
Skład BBTS: Macionczyk (2), Kapelus (12), Cedzyński (8), Krikun (15), Żuk (6), Hunek (6) oraz Marek (libero) Piotrowski (3), Frąc (2), Popik, Dorosz (1).