Tytułowa liczba odnosi się do dorobku, jaki przywieźli z ostatnich zawodów pływacy Victorii Kozy.

plywanie victoria kozy Na III Mityngu Pływackim „Szukamy Młodych Talentów”, który odbył się w Herbach po trzy złote medale zdobyli: Maja Malarz (na 50m i 100m stylem dowolnym oraz 100m zmiennym) i Mikołaj Kozieł (na 50m i 100m dowolnym oraz 100m klasycznym), który został uznany jednocześnie najlepszym zawodnikiem wśród 12-latków. Julia Koczur wywalczyła krążki we wszystkich kolorach (złoty na 100m dowolnym, srebrny na 50m dowolnym i brązowy na 100m zmiennym). Dwukrotnie na podium stanął Wojtek Jąkalski (2. miejsce na 50m dowolnym i 3. miejsce na 50m grzbietowym). Najmłodszy z zawodników klubu, 9-letni Michał Chmielniak postarał się o brąz na 50m stylem klasycznym.

Z kolei inna pływaczka Victorii, Weronika Kuc zdobyła brązowy medal na 200m stylem grzbietowym na zawodach w słowackim Popradzie i ustanowiła rekord klubu na dystansie 200m stylem motylkowym.

Podczas rywalizacji z cyklu Sobota Pływacka w Wieliczce Emilia Drzazga trzykrotnie stawała na podium – na najwyższym stopniu za 50m stylem grzbietowym, na drugim – za 100m grzbietem i na trzecim – za 50m „motylkiem”, a Bruno Gałuszka, jak przystało na „żabkarza”, wywalczył złoto na 200m klasycznym i brąz na 100m tym samym stylem.