Drużyna z Bestwiny w trakcie przygotowań do sezonu prezentuje się coraz solidniej, choć celowniki jeszcze nie te.

porabka bestwina Gospodarze sparingu starcie z a-klasową Zaporą wygrali 2:0, choć mogli wyżej. W 20. minucie składną akcję zespołową wykończył jeden z testowanych zawodników, zaś w 68. minucie Grzegorz Kalamus świetnie przymierzył po „długim rogu” wapienickiej bramki. Z kilku innych okazji nic nie wynikło, bowiem piłkarze LKS-u Bestwina pudłowali.

Pozytywów jednak nie brakuje. – Założenie było takie, aby dać zagrać zawodnikom na przestrzeni 90 minut. Podobnie będzie w rywalizacji pucharowej, w której zaprezentują się piłkarze dziś nieobecni. Jestem zadowolony z zaangażowania i postawy drużyny. Nad skutecznością musimy oczywiście jeszcze popracować – klaruje szkoleniowiec ekipy z Bestwiny, Sławomir Szymala.

LKS Bestwina – Zapora Wapienica 2:0 (1:0) Gole dla LKS-u: Testowany zawodnik, Kalamus

LKS Bestwina: Korzus – Drobisz, Lisewski, Gołąb, Żurek, Włoszek, Droździk, Mizera, Kalamus, testowany zawodnik, testowany zawodnik oraz testowany zawodnik Trener: Szymala