Jeden z kandydatów do walki o prym w lidze okręgowej uległ juniorom starszym bielskiego Rekordu aż 1:6! Wynik może szokować. koszarawa - tempo puńców 13/14 Koszarawa Żywiec przystąpiła do meczu w mocno eksperymentalnym składzie. Trener Zbigniew Skórzak miał do swojej dyspozycji... 10 zawodników. Nie pierwszy raz w trakcie trwających przygotowań, zmuszony był do czynnego udziału w test-meczu.

W premierowej odsłonie nie padły żadne bramki. W drugiej aż siedem. Koszarawa zdobyła tylko jedną. W 63. minucie prostopadłe podanie z głębi pola wykorzystał Damian Gołębiowski. – Pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie. Sam musiałem grać 90 minut. Kilku zawodników jest kontuzjowanych. Kilku zabrakło ze względu na kwestie zawiązane z obowiązkami zawodowymi i studenckimi. Nie chciałem w ostatniej chwili odwoływać meczu. Początek w naszym wykonaniu nie był zły. W drugiej połowie dało o sobie znać zmęczenie i drobne urazy. Nie wszyscy zawodnicy są gotowi na grę prze 90 minut. Pozostali nie byli w stanie pociągnąć gry zespołu – ocenia trener Skórzak.

Koszarawa Żywiec - Rekord Bielsko-Biała U-19 1:6 (0:0) Gol Koszarawy: Gołębiowski

Koszarawa: Prochownik – testowany zawodnik, Jura, Skórzak, Mieszczak, D.Gołębiowski, Gruszka, Pindel, Barcik, Hałat, Sarlej Trener: Skórzak