Do przerwy strzelali, po zmianie stron tracili – według takiego scenariusza przebiegła kolejna gra kontrolna Zapory Porąbka.

Zapora Porąbka Dwa oblicza Zapory Porąbka skomentował dla naszego portalu szkoleniowiec zespołu, Andrzej Jurczak: – Pierwsza połowa przebiegała po naszej myśli. Graliśmy fajnie „od tyłu”, czemu sprzyjało dobrze przygotowane boisko. Po zmianach w składzie nastąpiło niestety rozluźnienie, chłopcy wyraźnie przeciwnika zlekceważyli, bo też po pierwszej części zanosiło się na nasze wysokie zwycięstwo. Mieliśmy „setki” na 3:0 czy nawet 4:0, ale sytuacji tych nie wykorzystaliśmy. Cóż, z wyniku zadowoleni być nie możemy. Zbliża się liga i coraz bardziej będziemy spoglądać na rezultaty, a nie tylko grę.

Pogórze Gierałtowice – Zapora Porąbka 2:2 (0:2) Gole dla Zapory: Szczypka, gol samobójczy

Zapora: Z.Wójcikiewicz – Pawiński, Targosz, D.Jurczak, Deska, K.Jurczak, testowany zawodnik, testowany zawodnik, Krasoń, Janosz, Szczypka oraz Smolec, Jaśkowiec, Mreńca, Zuziak, Handzlik, Pszczółka, testowany zawodnik Trener: A.Jurczak