Debiutancki sezon dla koszykarzy DAAS Basket Hills na szczeblu III ligi dobiegł właśnie końca. Bielszczanie finiszowali w wyśmienitym stylu.

koszykowka basket BB Ostatni mecz sezonu 2013/2014 bielscy koszykarze rozegrali w Katowicach, mierząc się z zespołem ścisłej czołówki ligowej. Faworyzowanego przeciwnika zawodnicy DAAS Basket Hills nie przestraszyli się i już w premierowej kwarcie uzyskali przewagę 12 punktów. Wprawdzie gospodarze część dystansu nadrobili w kolejnej części meczu, ale w drugiej połowie nie mieli nic do powiedzenia i ostatecznie ulegli gościom różnicą ponad 20 punktów. Największy wkład w wyjazdowe zwycięstwo i efektowne zwieńczenie sezonu miał zdobywca 25 „oczek” Grzegorz Błotko.

KŚ AZS Katowice – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 59:82 (12:24, 22:20, 16:19, 9:19)

Punkty dla DAAS Basket Hills: Błotko – 25, Kozaczka – 12, Szybowicz – 10, Męcnarowski – 10, Sablik – 8, Karnia – 6, R.Goryl – 6, Adamus – 5