Kilka dni pozostało do piątej edycji charytatywnego turnieju piłki nożnej, który w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach odbędzie się 4 stycznia. Wydarzenie zapowiada się bardzo ciekawie, także z racji osoby prowadzącego...

plakat-Kubus

Znany dziennikarz sportowy stacji Polsat Sport – Bożydar Iwanow uświetni piłkarską sobotę w Kętach swoją obecnością i komentarzem do tego, co będzie działo się w ramach futbolowych zmagań. Awizowany jest przyjazd wielu gwiazd do Kęt, co zresztą stało się niejako tradycją zawodów. Piłkarze – Damian Chmiel, Marek Sokołowski, Łukasz Hanzel, Bartosz Dudzic, Ryszard Czerwiec, Adam Kryger i Mariusz Śrutwa, bokser Łukasz Wawrzyczek, wybitny reprezentant Polski w siatkówce Piotr Gruszka czy legenda hokejowej Unii, Waldemar Klisiak – te wszystkie postaci mają pojawić się, by w ramach swoich drużyn zagrać na rzecz chorego Kubusia Bosaka, który od urodzenia walczy z naczyniakiem limfatycznym. Jedną z ekip turniejowych będzie również nasz team „SportoweBeskidy.pl”. A piłkarskiej rywalizacji towarzyszyć będzie licytacja gadżetów i pamiątek wielu klubów.

Turniej 4 stycznia rozpocznie się o godzinie 9:30. Szczegółowa zapowiedź imprezy na naszych łamach w najbliższy czwartek. Tymczasem odwiedzić warto stronę internetową http://www.kubabosak.home.pl/.