Premierowa edycja Międzynarodowej Gali MMA Celtic Gladiator w Bielsku-Białej przeszła już do historii. Wydarzenie, które odbyło się w sobotę 29 czerwca okazało się ciekawym i zarazem prestiżowym przedsięwzięciem, co przełożyło się na wysoką frekwencję na trybunach i w pobliżu oktagonu Hali pod Dębowcem.

Dziękujemy głównym bohaterom eventu, a więc zawodnikom, którzy dołożyli wszelkich starań, aby kibicom zaprezentować się z jak najlepszej i pokazać jednocześnie pozytywne strony dyscypliny. W szczególności słowa podziękowania należą się fighterom DAAS Berserker's Team Bielsko-Biała z ich trenerem Damianem Herczykiem, którzy mieli swój istotny wkład w powodzenie imprezy, a klub z dobrym skutkiem pełnił rolę partnera sportowego Gali.

Sprawna organizacja tak dużego eventu nie byłaby możliwa bez strategicznego wsparcia partnera głównego Gali – Miasta Bielsko-Biała. Dzięki podjętej współpracy z samorządem miłośnicy sportów walki mogli obejrzeć kilkanaście pojedynków w warunkach jak najbardziej komfortowych. Zadbał o to cały zespół Hali pod Dębowcem pod kierunkiem pani Ewy Gigoń oraz zespół Hotelu Dębowiec.

Nieoceniony okazał się udział w wydarzeniu sponsorów takich, jak: Drukarnia Times z parkiem trampolin „Parabola”, Klub Klimat, Moto Show Bielsko-Biała, Golden Cars, Galeria Gemini Park, Pub „Rewers”, Restauracja „Romantyczna” oraz partnerów – Jabłoński, Jacek Rokowski Fotografia, Bukowski Fotografia, Bartłomiej Budny Fotografia. Już z perspektywy udanej Gali dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i okazaną życzliwość.

Podziękowania kierujemy również do kluczowych partnerów medialnych Gali – TVP Sport, Domu Produkcyjnego Film Factor, który wyprodukował wszystkie filmy z zawodnikami  i wykonał realizację telewizyjną na żywo wraz z transmisją na antenie TVP Sport, portalu SportoweBeskidy.pl z redaktorem naczelnym Marcinem Niklem, TV Beskidy, a także patronów medialnych – ox.pl, super-nowa.pl, cosiędziejetv, bb365.info, bielsko.info, Gazeta Beskidzka i Sport.

Gali MMA Celtic Gladiator w Bielsku-Białej na taką skalę nie byłoby wreszcie bez kibiców, których obecność na trybunach i w pobliżu oktagonu była nieoceniona. Zainteresowanie inauguracyjną edycją przedsięwzięcia pozwala również z optymizmem patrzeć w przyszłość tej dyscypliny w regionie.

Albert Jarzębak – Prezydent Celtic Gladiator        
Zdzisław Łanik – Organizator Gali Dom Mediowy Film Factor&Event Factor
Tomasz Mikołajko – Współorganizator Gali Agencja MSP Group