– W tym momencie w zestawieniu z rywalem znajdujemy się na dwóch różnych biegunach. Wisła regularnie punktuje i jest na fali wznoszącej, my natomiast mamy z tym ogromne problemy. Mimo że nie jesteśmy faworytem, to liczę na przełamanie i pozytywną reakcję całej drużyny na ostatnie wyniki.

Beskid jest zdecydowanym faworytem w meczu z ekipą z Leśnej. Każdy inny wynik, niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie sensacją, a na takową skoczowianie myślący o awansie do IV ligi nie mogą sobie pozwolić.


Drużyna Smreka Ślemień jest po trzech porażkach z rzędu, podobnie jak w przypadku mojej drużyny będzie chciała przerwać złą passę. WSS Wisła to w tym sezonie zagadka patrząc przez pryzmat ostatnich kolejek. Zapowiada się wyrównany mecz, dyspozycja dnia może okazać się kluczowa. Ja postawię na remis ze wskazaniem na gospodarzy.

Muńcuł na pewno będzie chciał się zrehabilitować za ostatnią wysoką porażkę, jaką doznali w Wiśle. Drugi z beniaminków, a więc Góral Istebna jest po ciężkim meczu w Pucharze Polski, który rozegrała w środku tygodnia, co również może mieć wpływ na ostateczny wynik. Zapowiada się mecz walki, w którym żaden z zespołów nie odstawi nogi. O końcowym rezultacie mogą zdecydować dwaj napastnicy drużyny Muńcoła.
 


 

Na papierze faworytem meczu w Pogórzu są goście z Radziechów. W poprzednim sezonie o wygranej „Fiodorów” zdecydował dopiero gol w końcówce spotkania. Myślę jednak, że ogromna jakość piłkarska jaką GKS ma w ofensywie okaże się decydującą i 3 punkty zainkasują przyjezdni.

W ubiegłym sezonie mecze między Sołą i Tempem kończyły się podziałem punktów. Pamiętajmy, że w tygodniu oba zespoły rozgrywały mecze pucharowe ze zmiennym szczęściem. Zobaczymy, który zachował więcej sił na ligę. Faworytem spotkania są goście z Puńcowa, jednak będę kibicował mojej byłej drużynie. Mam nadzieję, że rajczanie w końcu się przełamią i zaczną regularnie punktować.

W mojej opinii mecz w Cieszynie nie ma zdecydowanego faworyta. O wyniku mogą przesadzić liderzy swoich drużyn – Ireneusz Jeleń oraz Grzegorz Kopiec. Postawię na remis bramkowy.

Program 7. kolejki:

17.09.2022 r. (sobota)
Bory Pietrzykowice – Wisła Strumień (g. 14:00)
Beskid Skoczów – LKS Leśna (g. 16:00)
Piast Cieszyn – Spójnia Zebrzydowice (g. 17:00)

18.09.2022 r. (niedziela), g. 15:00
Muńcuł Ujsoły – Góral Istebna
Smrek Ślemień – WSS Wisła w Wiśle
LKS Pogórze – GKS Radziechowy-Wieprz (g. 16:00)
Soła Rajcza – Tempo Puńców (g. 17:00)