Również w drugim meczu futsalowego Turnieju Państw Wyszehradzkich Polakom nie udało się wygrać, choć na listę strzelców wpisał się jeden z „rekordzistów”.

Rekord futsal Dura Marek W 14. minucie bramkarza Słowaków pokonał Artur Popławski, ale był to okres znakomitej gry rywali, którzy po kwadransie prowadzili 3:1. Przed przerwą o kontaktowe trafienie pokusił się Michał Marciniak. Po wznowieniu rywalizacji słowacka ekipa odskoczyła i nawet bramki byłego zawodnika Rekordu Pawła Budniaka oraz Marcina Mikołajewicza niewiele zmieniły. Bramkarze „biało-czerwonych”, w tym kolejny z przedstawicieli mistrza Polski Bartłomiej Nawrat, kapitulowali łącznie aż siedmiokrotnie. W meczu wystąpił również trzeci z „rekordzistów”, Michał Marek.

Dziś Polaków pod wodzą trenera Andrei Bucciola czeka konfrontacja z Węgrami, którzy nie sprostali Czechom. W zawodach niepokonani są Słowacy, polski zespół tabelę zamyka. Równolegle toczy się także rywalizacja reprezentacj U-21. Drużyna prowadzona przez Gerarda Juszczaka rówieśników ze Słowacji pokonała 3:2. W spotkaniu nie wystąpił powołany do kadry młodzieżowej „rekordzista”. Łukasz Biel w pierwszy meczu turnieju zobaczył dwie żółte kartki, musiał pauzować. Dodajmy, że w tym spotkaniu zanotował także hat-tricka.