To jeden z punktów obchodów 15-lecia działalności Bielskich Orłów. Zespół bielskich oldbojów rozegrał na „Górce” towarzyskie spotkanie z oldbojami Zagłębia Dąbrowa Górnicza.

oldboy bielskie orły Była to konfrontacja ciekawa i stojąca na dobrym poziomie. Wiele było w niej składnych akcji i strzałów. Padły również trzy gole. Prowadzenie gospodarze objęli w 25. minucie, gdy Michał Wróbel skorzystał z asysty Piotra Czaka. Ten drugi z wymienionych zawodników podwyższył wynik na 2:0 w 70. minucie. Goście z Dąbrowy Górniczej nie zamierzali jednak odpuszczać. W 81. minucie za sprawą Damiana Dudy zdobyli gola kontaktowego, ale na więcej Bielskie Orły już nie pozwoliły.

W bielskim zespole – oprócz strzelców bramek – za najlepszych zawodników uznano Jacka Kasperka i świętującego urodziny golkipera Gerarda Marszałka. Wśród rywali wyróżniał się Jarosław Skrzypiec, przed laty znakomity pomocnik w barwach BKS-u Stal Bielsko-Biała.

Bielskie Orły – RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza 2:1 (1:0) 1:0 Wróbel (25') 2:0 Czak (70') 2:1 Duda (81')

Skład Bielskich Orłów: Marszałek – Gardas, J.Kasperek, Mizia, Czak, Mlostek, Radwan, Wróbel, Kołodziej, Skoczylas, Moll, Hajduga, Droździk, Szczotka, Kukiełka, Dobija, Kubica, Wojtulewski

Skład Zagłębia: Marciniak – P.Cieślik, Skrzypiec, Spisak, Książek, Szyniec, Pastusiak, Bugajski, Ościk, Duda, Krzykawski, S.Cieślik

Sędziowali: Bogusław Kępys (główny), Leszek Kowalewski i Henryk Wnuk (liniowi)