- W zarzeczu zapowiada się ciekawe spotkanie. Wydaje mi się, że przez wzgląd na atut własnego boiska LKS może urwać punkty ekipie z Lipowej. Remis.

 

Sole Żywiec życzę wszystkiego najlepszego. W końcu to mój poprzedni klub. Ale tu także wskażę na podział punktów.

 

Graliśmy z rezerwami GKS-u Radziechowy-Wieprz mecz sparingowy i ta drużyna wywarła na mnie dobre wrażenie. Nie wiem natomiast jak sytuacja w Koszarawie II. Remis. 

 

Magórka Czernichów zmieniła trenera i z pewnością zawodnicy będą chcieli zaprezentować się z dobrej strony przed nowym szkoleniowcem. Dlatego strata punktów przez lidera jest możliwa. Choć to LKS Leśna jest oczywiście faworytem.

 

Zespół z Sopotni zimą się wzmocnił, trafił tam m.in. Kamil Kozieł. Sam jestem ciekawy, na co stać tę drużynę. Wyraźnego faworyta w starciu z Magurą Bystra nie ma. Zapowiada się chyba kolejka remisów.

 

Wiem, że w Słotwinie dopisuje frekwencja jeśli chodzi o kadrę i treningi. Jeleśnianka ma jednak sporo atutów. Jednym z nich jest własny obiekt. 

 

Wierzymy w to, że uda nam się zdobyć 3 punkty. W ostatnich tygodniach dobrze trenowaliśmy i jesteśmy gotowi na mecze ligowe. Mamy swoje problemy kadrowe, ale powalczymy. Interesuje nas tylko zwycięstwo.

 

Program 14. kolejki A-klasy Żywiec:


1.05.2021 r. (sobota), g. 15:00

 


LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze - Skrzyczne Lipowa (g. 11:00)
Soła Żywiec - Koszarawa Babia Góra (g. 11:00)
GKS II Radziechowy-Wieprz - Koszarawa II Żywiec (g. 11:00)
LKS Leśna - Magórka Czernichów (g. 14:00)
LKS Sopotnia - Magura Bystra
Jeleśnianka Jeleśnia - Sokół Słotwina 
Beskid Gilowice - LKS Juszczyna