– Mecz trochę o nic w Czernichowie. Szkoda, że ten zespół spada z ligi, bo moim zdaniem jest w tej rundzie poukładany i nieźle się prezentuje. Jeśli piłkarze Magórki zagrają tak dobrze, jak przeciwko nam, to „klepną” na tym luzie ekipę z Trzebini.

Mając wciąż szansę na awans Metal Węgierska Górka ze Skrzycznem wygra. To na tyle doświadczony zespół, że nie zaliczy moim zdaniem wpadki, choćby takiej, jak strata 5 goli w Słotwinie.

Magura Bystra będzie walczyła do końca. Nie ma za bardzo wyjścia – musi wygrać w Gilowicach, a później z nami.

Wyrównany mecz rezerw GKS-u i Muńcoła Ujsoły, taki typowy na remis.

Jeleśnianka, o ile nie straci szybko bramki, to wygląda dobrze, więc mecz z Sokołem może być ciekawy przy dłuższym utrzymaniu się korzystnego dla gospodarzy wyniku. Jak Sokół natomiast dobrze zacznie, to Jeleśnianka mentalnie nie da rady. Jeśli w Słotwinie o awansie myślą poważnie, to nie wyobrażam sobie, aby goście nie wyjechali z punktami.

W Leśnej Góral może jak najbardziej powalczyć. To dobry zespół, a i z sympatii postawię na jego zwycięstwo.

U nas mecz drużyn z młodymi zawodnikami w składzie. Może za młodymi na to, aby na tym poziomie o coś więcej się pokusić. Fajny mecz przed nami. „Dwójkę” Orła widziałem w akcji i szanuję ten zespół, bo robi wszystko na boisku, aby grać w piłkę. Powalczymy o zwycięstwo, ale musielibyśmy się wspiąć na obecne wyżyny, aby pokusić się o niespodziankę.


Program 25. kolejki:

8.06.2024 r. (sobota), g. 15:00
Magórka Czernichów – Grapa Trzebinia
Metal Węgierska Górka – Skrzyczne Lipowa
Beskid Gilowice – Magura Bystra (g. 17:00)

9.06.2024 r. (niedziela)
GKS II Radziechowy-Wieprz – Muńcuł Ujsoły (g. 11:00)
LKS Leśna – Góral Żywiec (g. 15:00)
Jeleśnianka Jeleśnia – Sokół Słotwina (g. 16:00)
Maksymilian Cisiec – Orzeł II Łękawica (g. 17:00)