– Obniżył loty w tej rundzie Maksymilian, co dla mnie jest zaskoczeniem. Dyspozycja Grapy z kolei w dużej zależności od kadry, jaką trener tej drużyny będzie dysponował. Ogólnie mój typ na ten mecz to „X”.

Trudny mecz do obstawienia rezerw GKS-u z Jeleśnianką, ale bardziej skłaniam się, że z racji większego doświadczenia po punkty sięgnie zespół z Jeleśni.

Nie widziałem jeszcze Metalu w tej rundzie, natomiast z Sokołem Słotwina graliśmy. I pomimo naszej porażki wysokiej uważam, że nie zasłużyliśmy na nią. Obie drużyny silne, obie pretendują do awansu. Myślę, że w tym spotkaniu padnie remis, a dużo bramek nie będzie.

Magórka wygląda lepiej niż w poprzedniej rundzie, co pokazują wyniki. Wydaje mi się, że Beskid po ostatnim remisie w Leśnej będzie chciał wrócić na zwycięski szlak. Osobiście to dla mnie najlepsza drużyna w tej lidze.

Z racji boiska „1” w meczu Magury ze Skrzycznem. Za gospodarzami przemawia także doświadczenie zawodników, którymi dysponują.

W przypadku starcia ekip z Ujsół i Leśnej ciężko cokolwiek typować. Zagrają zespoły nieprzewidywalne. „1X”.

Co do naszego meczu, to na pewno będziemy walczyć o 3 punkty. Zdajemy sobie sprawę, że „dwójka” Orła Łękawica jest mocna, co pokazała nam w tamtej rundzie. Ale liczymy na atut naszego boiska. Poza tym w ostatnich meczach – pomimo niektórych porażek – wyglądamy dobrze. Liczę na zwycięstwo.


Program 22. kolejki:

25.05.2024 r. (sobota)
Góral Żywiec – Orzeł II Łękawica (g. 15:00)
Grapa Trzebinia – Maksymilian Cisiec (g. 16:00)

26.05.2024 r. (niedziela), g. 15:00
GKS II Radziechowy-Wieprz – Jeleśnianka Jeleśnia (g. 11:00)
Sokół Słotwina – Metal Węgierska Górka
Beskid Gilowice – Magórka Czernichów
Magura Bystra – Skrzyczne Lipowa (g. 16:00)
Muńcuł Ujsoły – LKS Leśna (g. 17:00)