Nie zawiódł lider bielskiej „okręgówki” w konfrontacji z młodzieżowcami Podbeskidzia Bielsko-Biała. GKS Radziechowy po dobrym spotkaniu pokonał bielskich juniorów różnicą dwóch bramek. GKS Radziechowy Jak wyglądało to spotkanie z perspektywy szkoleniowca „Fiodorów”? – Pierwsze 25 minut były wyśmienite. Nie zdobyliśmy bramki, ale graliśmy bardzo dobrą piłkę. Później tempo spotkania nieco opadło, a sztuka, która nie udała się nam udała się Podbeskidziu. Po naszym prostym błędzie, tuż przed przerwą straciliśmy gola. Po zmianie stron nie graliśmy zbyt dobrze, ale zaliczyliśmy pięć trafień. „In minus” zaprezentowała się obrona, po której błędach straciliśmy kolejne dwie bramki – komentuje boiskowe wydarzenia Mariusz Kozieł.

Liga okręgowa rusza już za trzy tygodnie. Jakie nastroje panują w Radziechowach? – Pogoda jest taka, że chciałoby się już grać. Wszyscy już o tym myślą i nie mogą się doczekać. Niestety przed nami jeszcze trzy tygodnie przerwy – kończy grający opiekun GKS-u.

GKS Radziechowy-Wieprz - Podbeskidzie Bielsko Biała U-19 5:3 (0:1) Gole dla GKS-u: M.Byrtek, Sz.Byrtek, Trzop, Kozieł, Salachna

GKS: Ł.Byrtek - Tracz, Kozieł, Figura, M.Noga, Celej, M.Byrtek, Trzop, Sz.Byrtek, Ariel Dziedzic, Salachna oraz Grzegorzek, testowany zawodnik Trener: Kozieł