Kibice na stadionie Pasjonata nie zdążyli tak na dobrą sprawę rozgościć się, a z dużą dozą prawdopodobieństwa można było stwierdzić, że jest po meczu. Pasjonat Dankowice - BKS Stal PP 2013 (1)

Nie po raz pierwszy w tym sezonie zespół z Ciśca w fatalnym stylu wszedł w zawody, po 7 minutach przegrywał 0:2. Worek z bramkami otworzył Łukasz Błasiak, otrzymał po szybko rozegranym stałym fragmencie prostopadłe podanie, pokonał bezradnego Miłosza Michalskiego. Chwilę później po raz drugi gospodarze błyskawicznie wznowili grę po rzucie wolnym, Marcin Wróbel zagrał za linię obrony, do piłki doszedł Kornel Adamus, który głową skierował ją do celu. Przyjezdnym w pierwszym fragmencie zabrakło koncentracji, zostali skarceni, gospodarze zyskali luz w swoich poczynaniach. Kwadrans później prowadzili już 3:0. Na listę strzelców spisał się Mateusz Mazur, przed przerwą uczynił to raz jeszcze, w całym meczu czterokrotnie. Praktycznie przy wszystkich golach wykazał się instynktem snajpera, wykańczał podania Błasiaka, Marcina Hermana oraz Wojciecha Sadloka. Ostatnią, siódmą bramkę dla dankowiczan zdobył w końcówce jednostronnego widowiska Szymon Znamirowski, wykorzystał podanie Błasiaka. Honorowe trafienie dla Maksymiliana zanotował Maciej Figura, w 36. minucie, głową, po stałym fragmencie gry.

Mecz bardzo dobrze się dla nas ułożył. Kontrolowaliśmy jego przebieg. Goście do głosu doszli tylko w końcówce pierwszej połowy, wtedy zdobyli gola. Zrealizowaliśmy założenia, od początku mieliśmy wysoko podejść do rywala, to poskutkowało. Skuteczność była na niezłym poziomie – ocenia Artur Bieroński, opiekun Pasjonata.

Pasjonat Dankowice – Maksymilian Cisiec 7:1 (4:1) 1:0 Błasiak (2') 2:0 Adamus (7') 3:0 Mazur (22') 4:0 Mazur (33') 4:1 M.Figura (36') 5:1 Mazur (66') 6:1 Mazur (78') 7:1 Znamirowski (85')

Pasjonat: Śmiłowski – Tomala, Bieroński, Mich.Wróbel, Lech, Mar.Wróbel, Herman, Adamus, Sadlok (70' Stasica), Mazur (80' Znamirowski), Błasiak Trener: Bieroński

Maksymilian: Michalski – Dudka, Butor (46' Trzop), Dziki (35' Gołębiowski), Duraj (65' Miodoński), Ł.Figura, Kastelik, Wojtyła (35' Semik), Motyka, Tomiczek, M.Figura Trener: Bąk