Niedzielna konfrontacja toczyła się w wyrównanym tempie, co ma swoje odzwierciedlenie również w statystykach. Instat Index, czyli zbiór wszystkich najistotniejszych statystyk, minimalnie wskazał na lepszą ekipę z Krakowa (239-223). Cracovia oddała znacznie więcej strzałów od Podbeskidzia (16-7), częściej była w posiadaniu piłki (53%-47%) oraz miała większy indeks tempa dokładnych podań (14,7-13,6). Górale byli lepsi od swego rywala w grze z kontrataku oraz w stwarzaniu zagrożeń po stałych fragmentach.

Na najlepszych zawodników obu drużyn InStat Index wskazał zawodników Cracovii: Davida Jablonskiego oraz Cornel Râpă. Wyróżniającym się zawodnikiem w szeregach bielszczan był Karol Danielak, strzelec pierwszej bramki dla Górali w niedzielnym spotkaniu. Co ciekawe, Danielak oddał jeden strzał w konfrontacji z Cracovią, co dało mu 100% skuteczność. Pomocnik Górali był również piłkarzem, który najczęściej wchodził w drybling z rywalami i czynił to na poziomie 80% skuteczności. 


Bardzo interesująco wygląda statystyka Aleksandra Komora. Obrońca Górali najczęściej w szeregach gospodarzy wchodził w pojedynki z zawodnikami Cracovii (19 razy). Ta statystyka zaskoczenia nie budzi jednak to, że stoper okazał się być najszybszym zawodnikiem w meczu (33,62 km/h) już tak. 

Ponadto z raportu "fitness" wynika, iż podopieczni Krzysztofa Bredego byli bardzie wybiegani od swojego oponenta. Górale przebiegli w meczu 111,74 km, z kolei Cracovia 111,02. Górale wykonali również więcej szybkich biegów (523-487), a zawodnikiem, który wykonał najwięcej sprintów w meczu (14) był Kacper Gach z Podbeskidzia.