Na kolejnych zawodach z cyklu Grand Prix Małopolski, w których startują pływacy 14-letni i starsi, sukcesy święcili podopieczni Victorii Kozy.

plywanie vict

Do rywalizacji w zawodach przystąpiła czwórka wychowanków Victorii Kozy. W konfrontacji z zawodnikami, z których większość trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu, wypadli bardzo dobrze, zdobywając łącznie pięć medali. Patryk Blachura wywalczył srebrny medal na dystansie 400m stylem zmiennym  i brązowy na 200m zmiennym. Damian Otrząsek sięgnął po dwa brązowe medale na 200m dowolnym i 100m zmiennym, a Justyna Polak dorzuciła brąz na 400m stylem zmiennym.

Młodsi koledzy klubowi przywieźli z kolei cztery medale z zawodów „Pływaj z nami na Koronie”, które odbyły się w Krakowie. Maja Malarz dwukrotnie stanęła na podium – na najwyższym jego stopniu za 50m stylem klasycznym, a na trzecim za 50m dowolnym. Wojciech Jąkalski zdobył złoty krążek za 50m stylem motylkowym, a Justyna Sołczykiewicz brązowy na 100m zmiennym.