Grupa Merida Polska organizuje konkurs dla kibiców kolarstwa! Jeśli kibicujecie naszym zawodnikom w Tour de France, wystarczy uwiecznić to na fotografii, a następnie być może będziecie mieli okazję przetestować rowery Lampre-Merida. M.in. te same, na których jeździł we włoskim wyścigu kolarz z Pisarzowic, Przemysław Niemiec.

Konkurs pod nazwą „Najlepszy kibic Tour de France” wystartował 5 lipca i potrwa do 23. dnia miesiąca. Aby wziąć w nim udział, wystarczy uwiecznić swoje emocje podczas wspierania Przemysława Niemca, Michała Kwiatkowskiego czy Macieja Bodnara w trwającym wyścigu kolarskim i przesłać zdjęcie do aplikacji konkursowej. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone udziałem w zamkniętych, wrześniowych testach rowerów Lampre-Merida. A jeśli plany startowe nie pokrzyżują zamierzeń organizatorów, zwycięzcy konkursu przeprowadzą testy wspólnie z Przemkiem Niemcem!

Niemiec_Tour

Najlepsi kibice Polaków otrzymają też inne cenne nagrody, m.in. koszulkę kolarską Lampre-Merida z podpisami kolarza z Pisarzowic i jego kolegów z ekipy czy komplet wysokiej klasy opon szosowych Maxxis Courchevel. Ponadto atrakcyjnie przedstawia się możliwość przetestowania pozostałych rowerów Merida Polska z kolekcji na rok 2014. Znajdą się wśród nich m.in. premierowe 27,5” modele Meridy czy maszyny mistrzów świata z Multivan Merida Biking Teamu, w tym 29” Big.Nine, na którym Gunn-Rita Dahle Flesjaa została w tym roku, po raz 9. w karierze, mistrzynią świata.

Zwycięzcy konkursu będą mogli przetestować także modele rowerów, na których kolarz z Pisarzowic zajął 6. miejsce w Giro d’Italia, najlepsze w historii polskiego kolarstwa. Będzie to Merida Scultura SL, która pomogła mu dwa razy z rzędu zająć miejsce na podium etapowym Giro, i model aero Reacto Evo, wykorzystywany przez niego na wielu szybkich trasach.

Testy rowerów dla zwycięzców konkursu odbędą się w górach. Znakomity polski specjalista od jazdy w tym terenie, najtrudniejsze podjazdy pokonuje na modelu Scultura SL. Czasopismo „Tour”, które dla wielu jest wyrocznią w kwestii sprzętu, uznało jego ramę za 2. najlepszą szosową na świecie.

Trzecim modelem Lampre-Merida dostępnym dla zwycięzców konkursu będzie Ride. Został on przygotowany specjalnie na ekstremalne warunki wyścigu Paryż-Roubaix i kluczowe są w nim elementy zwiększające komfort jazdy w trudnym terenie. Aby sprawdzić go na polskich szosach, wystarczy wziąć udział w konkursie „Najlepszy kibic Tour de France”!