Z okazji 90-lecia Klubu Sportowego Szczakowianka w Jaworznie odbył się piłkarski turniej oldbojów, w którym wystartowała również drużyna „Bielskich Orłów”.

bielskie_orły_2013

Bielscy oldboje w pierwszym meczu przegrali z drużyną weteranów Szczakowianki 0:2. W drugim spotkaniu, z tym samym rywalem, osiągnęli remis 1:1. Gola dla bielszczan strzelił Marek Ryczan. A w meczu o 3. miejsce w turnieju „Bielskie Orły” uzyskały w regulaminowym czasie wynik 3:3 z Górnikiem Kazimierz, aby w rzutach karnych pokonać ten zespół 3:1.

Najlepszym strzelcem bielskich weteranów okazał się Piotr Czak, który trzy razy pokonał bramkarza Górnika Kazimierz, zostając jednocześnie obok Marka Ryczana najlepszym piłkarzem w bielskich szeregach.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęli gospodarze – Szczakowianka, która w meczu finałowym pokonała Pogoń Miechów 4:1. Na podium stanęli futboliści „Bielskich Orłów”, dystansując ekipy Górnika i Awansu Nowy Sącz.

Skład „Bielskich Orłów”: Marszałek – Czak, J.Kasperek, G.Kasperek, Woźniczka, Mizia, Hajduga, Droździk, Ryczan, Kaczmarzyk, Wojtulewski