Zaraz po nowym roku, 8 stycznia 2022 r., wielu byłych i obecnych piłkarzy znanych w naszym regionie weźmie udział w nietuzinkowym wydarzeniu. Cztery poprzednie poprzednie edycje futsalowego turnieju Rekord Friends Cup cieszyły się sporym zainteresowaniem sympatyków futbolu i futsalu. Nie inaczej zapowiada się tegoroczne wydarzenie. - To już V edycja naszego turnieju, którego głównym celem od początku jest zebranie społeczności Beskidzkich zawodników i zagranie towarzyskiego turnieju w futsalu. Jak co roku nie zabraknie ciekawych nazwisk z naszego regionu. Turniej odbędzie się w sobotę 8 stycznia na hali Rekordu, który jest głównym organizatorem zmagań, a ja z ramienia klubu odpowiadam za całą organizację - mówi w rozmowie z naszym portalem Łukasz Biel, na co dzień zawodnik futsalowej drużyny Rekordu. 

 

 


Nadchodzący turniej będzie się jednak różnił od poprzednich. - Poprzednie edycje dostarczyły niesamowitych wrażeń, więc mam nadzieję, że będzie tak samo tym razem. Ciekawostką różniącą tą edycję od poprzedniej jest fakt, że każdy zawodnik biorący udział w turnieju może w losowaniu po meczu finałowym wygrać bardzo ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów - zdradza Biel. 

 

Termin zamknięcia zapisów to 21.12.2021 r. Po tym terminie nie będzie możliwości dopisania zespołu do turnieju. Wpisowe za drużynę maksymalnie 10-osobową wynosi 500 zł. W składzie zespołu powinno być minimum 2 zawodników grających kiedykolwiek w Rekordzie. Kontakt do organizatora: e-mail l.biel94@gmail.com.