Od 3 do 6 marca bokserzy reprezentujący śląskie kluby walczyli o prym w województwie. W Bielsku-Białej odbyły się Mistrzostwa Ślaska. Gospodarzem imprezy był BKB Beskidy. Do rywalizacji przystąpiło 147 zawodników z 28 klubów. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy kategorie: kadet, junior i senior. boks MŚ Na podium stawali reprezentanci trzech klubów z Bielska-Białej – BKB Beskidy, Ring i SKB Beskid Dragon. Mateusz Mędrek okazał się najlepszy wśród kadetów (waga 63 kg), a Łukasz Nazaruk wśród juniorów (waga 81 kg). Obaj zdobyli złote medale dla gospodarzy. Cztery krążki padły łupem zawodników Beskid Dragon. Kadet Adam Oprychał wywalczył złoty krążek w wadze 74 kg, Paweł Szumlas był trzecim juniorem w kategorii wagowej 75 kg, Piotr Łącz drugim juniorem w kategorii +91 kg, a Tomasz Rubis trzecim seniorem w kategorii 64 kg. Z dobrej strony pokazali się także bokserzy klubu Ring. Bartłomiej Górny i Konrad Duszyński stanęli na najniższym stopniu podium. Pierwszy z wymienionych wśród kadetów (63 kg), drugi wśród wśród seniorów (75 kg).

Odnotować należy także sukcesy bokserów Górala Żywiec, którzy wywalczyli sześć medali. Cztery z nich zdobyli kadeci: Daniel Trojok – srebro, 46 kg, Piotr Pasierbek – srebro, 48 kg, Gabriel Biela – srebro, 50 kg, Patryk Hankus – brąz, 54 kg. Ponadto na drugim stopniu podium stanął junior Radosław Kamiński (52 kg), na trzecim senior Jakub Rus (+91 kg). Wszystkie wyniki dostępne są tutaj.

Areną zmagań była hala sportowa przy ul. Widok 12.