Oficjalnie możemy potwierdzić to, na co zanosiło się od dawna. Adrian Sikora wiosną będzie reprezentował barwy Kuźni Ustroń. bks-nadwislan_sikora_antczak

Były reprezentant Polski, zawodnik mający na swoim koncie ponad 150 występów i 50 bramek w Ekstraklasie podjął decyzję odnośnie swojej przyszłości. Adrian Sikora zagra w klubie ze swojego rodzinnego miasta. – Adrian podjął decyzję. Mogę oficjalnie potwierdzić, że wiosną będzie występował w naszym zespole – informuje nasz serwis Mateusz Żebrowski. – Dla nas jest to duże wzmocnienie. Liczymy na to, że Adrian pociągnie drużynę, będzie strzelał bramki. Jego doświadczenie i snajperski nos na pewno nam pomogą. Nie możemy jednak zapominać o tym, że jeden zawodnik sam spotkań wygrywał nie będzie – dodaje opiekun Kuźni.

Sikora, który w swojej karierze z niejednego piłkarskiego pieca chleb jadł, reprezentował bowiem barwy Podbeskidzia Bielsko-Biała, Górnika Zabrze, Groclinu Grodzisk Wielkopolski, Realu Murcia, APOEL-u Nikozja czy Piasta Gliwice, z drużyną Kuźni trenuje niemal od samego początku okresu przygotowawczego. W najbliższą sobotę, w finale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Skoczów, jeśli zdrowie dopisze, ponownie założy trykot zespołu z Ustronia. Jesienią sezonu 1998/1999 Sikora grał w Kuźni, z której trafił do Beskidu Skoczów. Z Beskidem ustroniacy powalczą w sobotę o wspomniany puchar.