- W Grodźcu szykuje się jedno z ciekawszych starć tej kolejki. Zamek u siebie jest solidną ekipa, natomiast "dwójka" GLKS-u dalej walczy o awans. Typuję 1X. 

 

U nas filozofia się nie zmienia. Jesteśmy tak samo zmobilizowani na każdy mecz i chcemy grać ofensywną, ale rozsądną piłkę. Na pewno z LKS-em Ligota nie spodziewamy się łatwego spotkania, ale takowych nie ma w naszych rozgrywkach. 

 

Boisko sztuczne będzie atutem dla wapieniczan, ale Zapora Porąbka to drużyna nieobliczalna, więc postawię X2. 

 

Żar punktuje w "kratkę". Raz wygra na wyjeździe z rezerwami GLKS-u, a raz przegra u siebie z Przełomem. Rybarzowice to jednak trudny teren. Zawodnikom Iskry nie można odmówić ambicji, dlatego spotkanie może zakończyć się remisem. 

 

Rezerwy LKS-u Czaniec to zespół złożony z młodych zawodników, którzy fajnie grają w piłkę. Przełom będzie chciał się jednak odbudować po porażce z nami. 1X. 

 

"Trójka" Podbeskidzia jest już pewna mistrzostwa. Orzeł z meczu na mecz pokazuje, że jest jedną z solidniejszych ekip w tej. Jeśli kozianie powalczą i zagrają mądrze, to są w stanie urwać punkty bielszczanom. 

 

KS Bystra i Pionier to dwie ekipy, które grają ofensywną piłkę, a w ich meczach pada sporo bramek. Postawię na sąsiadów - X2. 

 

Program 23. kolejki: 

 

25.05.2024 r. (sobota), g. 17:00

Zamek Grodziec - GLKS II SferaNet Wilkowice

Sokół Hecznarowice - LKS Ligota

Zapora Wapienica - Zapora Porąbka

Iskra Rybarzowice - Żar Międzybrodzie Bialskie

 

26.05.2024 r. (niedziela), g. 16:00

LKS II Czaniec - Przełom Kaniów (g. 11:00)

Podbeskidzie III Bielsko-Biała - Orzeł Kozy (g. 13:00)

KS Bystra - Pionier Pisarzowice