Podbeskidzie zakończyło jesienne zmagania w sezonie 2013/2014. „Góralom” nie udało się wygrać na wyjeździe po raz pierwszy. Leszek Ojrzyński powrotu na „stare śmieci” miło wspominał nie będzie. SONY DSC Bielszczanie w Kielcach zaprezentowali się poniżej oczekiwań. Podczas pomeczowej konferencji prasowej trener Leszek Ojrzyński pogratulował rywalom, którzy wygrali 2:1. - Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Byliśmy dzisiaj jako zespół we mgle. Szczęśliwie dla nas, po pierwszej połowie utrzymywał się wynik 0:0. W przerwie poważnie porozmawialiśmy, powiedzieliśmy sobie, że nie możemy dalej tak grać. Nie do końca udało nam się poprawić grę. Maciej Korzym o trzech lat przy stałych fragmentach schodzi na krótszy słupek, wiedzieliśmy o tym, a mimo to, właśnie w takich okolicznościach straciliśmy bramkę. Mamy nad czymś myśleć. Przed nami sporo pracy.