Iście hokejowym wynikiem zakończył się test-mecz czechowickiego MRKS-u z Niwą Nowa Wieś. Co ciekawe, podopieczni Michała Gazdy do 78. minuty prowadzili 7:1, wygrali 7:5. mrks cz-dz0:1  8. minuta po wrzutce z lewej strony drużyna z Nowej Wsi, która kończy zgrupowanie w beskidzkim regionie, objęła prowadzenie. Błąd popełnił golkiper MRKS-u. 1:1 – 9. minuta – Michał Puchała po dośrodkowaniu Mateusza Wójciekiewicza głową doprowadził do remisu 2:1 – 52. minuta – Grzegorz Sztorc pakuje futbolówkę w siatce po dobitce strzału Tomasza Kozioła 3:1 – 54 .minuta – Mateusz Żyła wykorzystał rzut karny (ręka w polu karnym) 4:1 – 51. minuta – ponownie Puchała, asysta Kozioła 5:1 – 58. minuta – Żyła po raz drugi 6:1 – 63. minuta – Sztorc po raz drug 7:1 – 78. minuta – Kozioł udokumentował dobry mecz

Pierwsza połowa była wyrównana. Po przerwie ręce składały się do oklasków, zagraliśmy koncertowo. Do 78.  minuty graliśmy bardzo dobrze. W końcówce dokonałem zmian w obronie i straciliśmy cztery bramki w pięć minut. Zagraliśmy pierwszy raz w niemal optymalnym składzie. Zawodnicy wrócili z wakacji, kilku zwolniło się z pracy ze względu na mecz. Zaprezentowaliśmy się dużo korzystniej,  niż w meczu ze Zniczem – klaruje Michał Gazda, opiekun MRKS-u.

MRKS Czechowice-Dziedzice – Niwa Nowa Wieś 7:5 (1:1) Gole dla MRKS-u: Puchała – 2, G.Sztorc – 2, Żyła – 2, Kozioł

MRKS: Juraszek (Bazin) – Putek, Gąsiorek, Jonkisz, Niemczyk, Wójcikiewicz, Jurek, testowany zawodnik, Adamus, Puchała, testowany zawodnik oraz Żyła, Kozioł, Sztorc, Żurek, Kupczok, Szal, Światłowski, testowany zawodnik Trener: Gazda