Spośród wyselekcjonowanych przez nas sportowców największe uznanie kibiców zyskał rewelacyjnie dysponowany w tej edycji Pucharu Świata skoczek narciarski z Wisły Piotr Żyła, na którego swoje wskazanie oddało 49 procent wszystkich głosujących. Czytelnicy naszego serwisu docenili także 22 proc. głosów „złotego” bielszczanina w pchnięciu kulą Michała Haratyka. Podium z 13 proc. poparcia uzupełnia kierowca rajdowy z Ustronia Kajetan Kajetanowicz, który w roku minionym z powodzeniem rywalizował w wyższej klasie wyścigowej. W dalszej kolejności uszeregowani przez sportowych sympatyków zostali medalista olimpijski Stefan Hula ze Szczyrku (10 proc.), pnąca się w górę tenisowego rankingu kobiet zawodniczka BKT Advantage Maja Chwalińska (5 proc.) oraz judoka Patryk Wawrzyczek (1 proc.), który zapisał się po latach jako bielski medalista w swojej dyscyplinie.

W najbliższą niedzielę 6 stycznia na łamach naszego portalu opublikowana zostanie redakcyjnym okiem najlepsza "10" beskidzkich sportowców roku 2018.

Tymczasem kolejnym pytaniem z cyklu WASZYM ZDANIEM przechodzimy do tematyki stricte piłkarskiej. Tej zimy w klubach beskidzkiego regionu doszło do licznych zmian na trenerskich stołkach. Która z nich zapowiada się najbardziej obiecująco? Metamorfoza na wiosnę widoczna będzie w największym stopniu w Chybiu, Dębowcu, Pisarzowicach, Buczkowicach, Kończycach Małych, czy też Goleszowie? Zachęcamy do oddawania głosów poprzez specjalny box na stronie głównej portalu.