Z liderem katowickiej „okręgówki”, grupy 3 rywalizowała w kolejnym test-meczu drużyna z Pruchnej. Spotkanie zakończyło się po myśli trenera Marcina Bednarka. Pruchna Strzelecką formą po raz kolejny błysnął najskuteczniejszy napastnik LKS-u '99. Michał Chrysteczko dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. W ślad za nim podążyli Mateusz Wójcik i Paweł Pańta. – Wynik bardzo fajny Na pewno zwycięstwo cieszy. Wszak graliśmy z dobrym zespołem. Pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando, druga była bardziej wyrównana. W końcówce przewagę osiągnął przeciwnik. Po przerwie rywale się odkryli, przez to nam grało się łatwiej. Dwie bramki zdobyliśmy po stałych fragmentach. Jestem zadowolony. Idziemy w dobrym kierunku – ocenia Marcin Bednarek.

Kolejny test-mecz drużyna z Pruchnej rozegra w przyszły weekend. Stanie wówczas w szranki z Polonią Marklowice, wiceliderem katowickiej ligi okręgowej, grupy 3.

LKS '99 Pruchna - KS '27 Gołkowice 4:1 (1:0) Gole dla LKS-u '99: Chrysteczko - 2, M.Wójcik, Pańta

LKS '99: Skrocki - J.Gabryś, Kaszuba, Kowal, Wysiński, Pańta, I.Brachaczek, Miąsko, M.Wójcik, Mizia, Chrysteczko oraz Bednarek, K.Brachaczek, T.Gabryś, Kowalski, Banot Trener: Bednarek