- Jeden z ciekawszych meczów. Czarni wrócili na właściwe tory po porażce z MKS-em Lędziny, zwycięsko wrócili z konfrontacji z GTS-em Bojszowy. Łatwo nie będzie, ale jaworzanie wygrają to spotkanie. 

 

Nie ukrywam, że mamy coś do udowodnienia z drużyną z LKS-em. W ostatnich meczach mieliśmy sporo remisów z tą ekipą i jedziemy po to, aby wywieźć ze Studzienic komplet punktów. 

 

Mając świeżo w pamięci grę i zachowanie przeciwnika z Cielmic jestem zdania, że BKS jest w stanie powalczyć o zdobycz punktową. 2X. 

 

 

Tu również może być ciekawy mecz. Widziałem ostatnio mecz drużynę z Łąki i uważam, że jest to ciekawy zespół. Myślę jednak, że lidera naszej “okręgówki” stać na to, aby zapunktować. Tutaj również typuję 2X. 

 

Myślę, że wynik będzie jednoznaczny. Widać, że GLKS to solidna drużyna. Sporo strzelają, mało tracą, a widzimy, co prezentuje GTS - nie jest to zespół o takiej sile, jak w zeszłym sezonie. Mocno naładowani wilkowiczanie pójdą za ciosem i wrócą z trzema punktami. 

 

Sentymentalnie patrząc chciałbym, aby zespół z Bestwinki wygrał. Jest to drużyna młoda, jest w niej potencjał, i liczę, że KS przywiezie choćby 1 punkt.

 

Program 8. kolejki: 

 

25.09.2021 r. (sobota), g. 16:00

Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna (g. 13:30)

LKS Studzienice - Pasjonat Dankowice (g. 14:00)

Piast Bieruń Nowy - ZET Tychy

Ogrodnik Cielmice - BKS Stal Bielsko-Biała

LKS Łąka - Rekord II Bielsko-Biała

GLKS Wilkowice - GTS Bojszowy

 

26.09.2021 r. (niedziela), g. 16:00

JUW-e Jaroszowice - KS Bestwinka (g. 15:00)

LKS Wisła Wielka - MKS Lędziny