- To jeden z ciekawszych meczów. My, jako Pasjonat, mamy złe wspomnienia z konfrontacji z JUW-e. Beniaminek z Bronowa jednak dobrze się zaprezentował w meczu z GLKS-em, lecz w tej konfrontacji może mieć ciężko... Stawiam na wygraną JUW-e. 

 

Nie zawiedziemy całej piłkarskiej społeczności - mam taką nadzieję. To mecz, który zawsze przyciąga uwagę. Zarówno my, jak i LKS Bestwina, jesteśmy podrażnieni porażką sprzed tygodnia, dlatego spodziewam się ciekawego pojedynku. 

 

Tutaj również mecz podrażnionych drużyn. GLKS przegrał z Rotuzem, "Zetka" z Czarnymi Jaworze po konfrontacji pełnej dramaturgii. Ciężko wskazać na zwycięzcę, lecz wydaję mi się, że zadecyduje atut własnego boiska. 1X. 

 

 

Rezerwy Rekordu i LKS Łąka natomiast dobrze weszły w sezon. Młodzi bielszczanie będą po raz kolejny jednak czołową siłą w tej lidze i wygrają w meczu z LKS-em. 

 

Drużyna z Wisły Wielkiej u siebie jest bardzo groźna. Nie tylko przez specyfikę boiska, ale też ma w swoich szeregach kilku "walczaków". BKS wywiezie punkt z niełatwego terenu. 

 

Dla beniaminka z Międzyrzecza to będzie poważny sprawdzian - jadą na teren Czarnych, czyli dobrej drużyny, która od kilku lat jest w czołówce tabeli. Spodziewam się ciekawego spotkania, które zakończy się wygraną KS-u, ale dam tu także "podpórkę". 
 

Program 2. kolejki:

 

20.08.2022 r. (sobota), g. 17:00

JUW-e Tychy - Rotuz Bronów (g. 11:00)

GTS Bojszowy - LKS Studzienice (g. 16:00)

Pasjonat Dankowice - LKS Bestwina

GLKS Wilkowice - ZET Tychy 

 

21.08.2022 r. (niedziela), g. 17:00

Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka (g. 15:00)

LKS II Goczałkowice-Zdrój - Iskra Pszczyna 

LKS Wisła Wielka - BKS Stal Bielsko-Biała

Czarni Jaworze - KS Międzyrzecze