Źle ułożył się początek turnieju dla zawodniczek Rekordu. Bielskie w sobotniej półfinałowej porażki 1:3 z AZS Poznań i nazajutrz przyszło im się zmierzyć w miejscu o 3. miejsce. Tam czekał na nie zespół Unifreeze Górzno, który uległ ekipie AZS UEK Słomniczanka Słomniki 2:7.

Spotkanie o 3. miejsce przebiegało w pełni pod kontrolą "rekordzistek". Wzmocnione o Agatę Bałę piłkarki Unifreeze nie były w stanie nawiązać równorzędnej walki z gospodyniami turnieju. Zaledwie kwadrans potrzebowały bielszczanki, aby objąć trzybramkowe prowadzenie.

Po przerwie lepiej grę rozpoczęła drużyna z Górzna i w 23 minucie, po faulu Klaudii Ciupki na Patrycji Polewskiej sędziowie odgwizdali rzut karny. Jego wykonawczynią była Bała, która z 6 metra trafiła w poprzeczkę. Niewykorzystana okazja błyskawicznie się zemściła, bo 14 sekund później, po zagraniu Wiktorii Nowak Magdalena Knysak strzeliła swojego drugiego gola w tym meczu, To poniekąd ustaliło losy konfrontacji, choć rywalki Rekordu nie zamierzały łatwo oddać pola i zniwelowały rozmiary porażki. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną bielszczanek 5:2 i na szyjach "rekordzistek" zawisnęły brązowe medale Mistrzostw Polski w Futsalu w sezonie 2020/2021.

Jeszcze bardziej jednostronny przebieg miała potyczka o 1. miejsce. Zespół z Poznania "rozbił" AZS UEK Słomniczanka Słomniki aż 9:1.

Rekord Bielsko-Biała: Klaudia Ciupka (Natalia Majewska); Magdalena Knysak, Wiktoria Nowak, Katarzyna Moskała, Magdalena Skolarz – Wiktoria Pietrzyk, Klaudia Nowacka, Katarzyna Włodarczyk, Anna Chóras oraz Laura Kłębek, Karolina Czyż, Martyna Cygan, Martyna Gąsiorek

Trenerzy: Samuel Jana i Marcin Trzebuniak.