- Wygraliśmy zasłużenie, choć zmierzyliśmy się z solidnym zespołem. Szanujemy ten wynik, ponieważ nie było tak łatwo jak może wskazywać na to ostateczny rezultat - mówi szkoleniowiec drużyny z Jaworza, Krzysztof Dybczyński.

Pierwsze minuty premierowej odsłony spotkania upłynęły pod znakiem obopólnego sprawdzania się. Z czasem jednak wyłoniła się przewaga jaworzan, która została udokumentowana w rezultacie. W 27. minucie wynik spotkania otworzył Szymon Jastrzębski, który wykorzystał podanie od Mateusza Wajdzika. Chwilę później mogliśmy mieć remis, jednak Jakub Ogiegło nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji. To zemściło się na dankowiczanach w 42. minucie, gdy Wajdzik sfinalizował głową dośrodkowanie od Szymona Trybały.

Na tym jednak Czarni nie zamierzali poprzestać. W 58. minucie gola na 3:0 strzelił Michał Sztykiel, który zrobił pożytek z dogrania od Wajdzika. Niespełna 10 minut później jaworzanie zdobyli 4 bramkę. Jej autorem był Szymon Pustelnik, wykorzystujący rzut rożny wykonywany przez Jastrzębskiego. W 77. minucie bramkę honorową dla Pasjonata zdobył Błażej Cięciel, puentując podanie od Adriana Heroka.