- Gospodarze będą chcieli zrobić ostatni krok, by powalczyć w barażach o awans do ligi okręgowej. My natomiast nie jesteśmy chłopcami do bicia i chcemy to udowodnić. Jesteśmy podrażnieni meczem z poprzedniej kolejki, a nic tak nie motywuje jak sportowa złość.

 

Życzę chłopakom z Koszarawy jak najlepiej i trzymam kciuki, żeby się utrzymali. Ciężkie zadanie jednak przed nimi, bo goście nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, jeśli nadal myślą o awansie.

 

Obie drużyny o nic już nie grają. W Sopotni spodziewam się jednak wygranej gości z Lipowej.

 

Jeśli mistrz ligi zagra w optymalnym składzie, to ciężko spodziewać się, że nie zagrają o pełną pulę. Nic już jednak nie muszą, a Jeleśnianka Jeleśnia to solidna drużyna, więc nie skreślałbym ich na starcie.

 

Maksymilian Cisiec - Magórka? Dwie drużyny o zbliżonym potencjalne, natomiast stawiam na Czernichów w tym spotkaniu. Nie wykluczam także remisu.

 

 

Zawodnicy Orła II Łękawica nie powinni mieć problemu z wygraną, tym bardziej że przeciwnik jest już jedną nogą w niższej lidze.

 

W Wieprzu, patrząc na tabelę, trudno spodziewać się innego wyniku niż wygranej gości. Spodziewam się wielu bramek i tego, że właśnie ekipa z Bystrej zdobędzie ich więcej niż przeciwnik.

 

Program 30. kolejki: 

 

18.06.2022 r. (sobota), g. 17:00


Muńcuł Ujsoły - Koszarawa II Żywiec 
Koszarawa Babia Góra - Beskid Gilowice 
LKS Sopotnia - Skrzyczne Lipowa 
Jeleśnianka Jeleśnia - Smrek Ślemień 
Maksymilian Cisiec - Magórka Czernichów 
Orzeł II Łękawica - LKS Juszczyna 
GKS II Radziechowy-Wieprz - Magura Bystra