Wydaje mi się, że LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze u siebie jest na tyle solidnym, a dodatkowo charakternym zespołem, że powinien pokonać Koszarawę Babia Góra. Stawiam na gospodarzy. 

 

Zdecydowanym faworytem spotkania w Czernichowie są miejscowi zawodnicy. Co prawda Skrzyczne Lipowa to ciekawa drużyna, ale Magórka ma niesamowitą serię. Jest na fali i teraz także wygra. 

 

W Bystrej spotkają się zespoły o podobnym potencjale. Atut własnego boiska przemawia jednak za Magurą. Nie wykluczam natomiast, że Maksymilian Cisiec zdoła wywieźć punkt. 

 

Smrek Ślemień to drużyna poza zasięgiem dla wszystkich w tej lidze. Jeżeli zagra na swoim poziomie, to nie powinna mieć problemów z pokonaniem Muńcuła Ujsoły. Czysta jedynka. 

 

Zespół z Sopotni będzie chciał w dobrym stylu pożegnać się z ligą i w końcu zapunktować. Moim zdaniem goście wygrają w Żywcu. 

 

 

Mamy swoje problemy kadrowe, ale derby rządzą się swoimi prawami. W zespole drzemie spora determinacja, bo choć schody są coraz bardziej strome, to my chcemy się wspinać. Powalczymy o zwycięstwo z Orłem II Łękawica. 

 

Bardzo podoba mi się Jeleśnianka. Myślałem, że ten zespół szybciej zapewni sobie utrzymanie, bo miał świetną serię kilku zwycięstw z rzędu. Ekipa z Jeleśni dalej jednak musi walczyć i wydaje mi się, że pokona GKS II Radziechowy-Wieprz. 

 

Program 27. kolejki: 

 

4.06.2022 r. (sobota), g. 15:00
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze - Koszarawa Babia Góra 

 

5.06.2022 r. (niedziela), g. 15:00
Magórka Czernichów - Skrzyczne Lipowa (g. 14:00)
Magura Bystra - Maksymilian Cisiec 
Smrek Ślemień - Muńcuł Ujsoły
Koszarawa II Żywiec - LKS Sopotnia (g. 16:00)
Beskid Gilowice - Orzeł II Łękawica (g. 16:00)
Jeleśnianka Jeleśnia - GKS II Radziechowy-Wieprz (g. 17:00)