18 marca w miejscowości Zawadzkie rywalizowano w ramach XXIII Międzynarodowego Turnieju Karate "Rada Regentów". Do walki o medale stanęło 481 zawodników z 39 klubów, wśród nich 18 reprezentantów KS Shindo Cieszyn.

Bardzo udane starty zaliczyła Maja Borzęcka, która w dwóch kategoriach indywidualnych kata - 10 i 11 lat - zdobyła złote medale. Warto dodać, że w finale zmagań wśród 11-latek pokonała 3:2 mistrzynię Czech. Zawodniczki cieszyńskiego klubu zdominowały rywalizację w kata drużynowym U-14 - Maria Chrośnik, Natalia Hoffmann i Marta Mrowiec wywalczyły srebro, a Monika Kania, Julia Śliwczyńska i Marta Kopica stanęły na najniższym stopniu podium.

Brązowe medale w konkurencjach indywidualnych zdobyli: Max Zahradnik kumite U-10 +30 kg, Mateusz Cieślar kumite juniorów -76 kg, Wiktoria Matuszyńska kumite juniorek -59 kg, Dawid Przeczek kumite kadetów -63 kg i Patrycja Kądziałka kumite seniorek -61 kg.