- Drużyna z Zarzecza zaczęła grać fajną piłkę i wyrywać. Koszarawa II to dla mnie duża niewiadoma. Zespół z Żywca potrafi zagrać solidnie, ale też rozczarować. Postawię na gospodarzy, ale z podpórką na remis. 

 

Magórka powinna pokonać na własnym obiekcie drużynę ze Słotwiny. Postawię zatem na to, że 3 punkty zostaną w Czernichowie. 

 

LKS Sopotnia walczy o utrzymanie. Faworytem tego meczu jest jednak Koszarawa Babia Góra, która powinna wywieźć z trudnego terenu komplet punktów. 

 

W Bystrej zapowiada się mecz na remis, choć każda z drużyn posiada potencjał, by przechylić go na swoją stronę. Nieco więcej szans daje Magurze z racji atutu własnego boiska. 

 

LKS Leśna to zdecydowanie najlepsza drużyna w tej lidze i zasłużenie sięgnęła po awans do ligi okręgowej. Ekipa z Juszczyny jest jednak w formie. Moim zdaniem w Leśnej emocji nie zabraknie, ale indywidualności przemówią za gospodarzami. 

 

Jeleśnianka jest faworytem pojedynku z Sołą Żywiec, która ostatnio notuje kiepskie wyniki. Dlatego typuję triumf gospodarzy. 

 

Beskid pod stylem gry i poukładania to zdecydowanie czołówka tej ligi. Zapowiada się dla nas bardzo trudne spotkanie, w którym powalczymy o punkty. Zagraliśmy fajnie z rywalem z Lipowej i teraz chcielibyśmy pójść za ciosem. Determinacji i zaangażowania nam nie zabraknie. 

 

Program 23. kolejki: 

 

19.06.2021 r. (sobota), g. 15:00
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze - Koszarawa II Żywiec 
Magórka Czernichów - Sokół Słotwina (g. 16:00)

 

20.06.2021 r. (niedziela), g. 15:00
LKS Sopotnia - Koszarawa Babia Góra (g. 11:00)
Magura Bystra - Skrzyczne Lipowa (g. 13:00)
LKS Leśna - LKS Juszczyna 
Jeleśnianka Jeleśnia - Soła Żywiec 
Beskid Gilowice - GKS II Radziechowy-Wieprz (g. 16:00)