Paweł Brandys kontra Shaun Lomas – to jedna z najbardziej elektryzujących par podczas Gali MMA Celtic Gladiator w Bielsku-Białej, jaka zaplanowana została na sobotę 29 czerwca. – To mocny przeciwnik, dlatego staram się robić wszystko na treningach, aby być gotowym „pod niego”. Jestem przekonany, że damy dobre show i stoczymy super walkę. Wierzę, że po niej będziemy mogli razem świętować – mówi w nawiązaniu do pojedynku awizowanego na 29 czerwca w Hali pod Dębowcem zawodnik z Oświęcimia.


„The Legend”, bo taki przydomek ma najbliższy rywal Brandysa, to w świecie MMA postać nietuzinkowa. Brytyjczyk ma na swoim koncie aż 104 walki, a co za tym idzie olbrzymie doświadczenie w konfrontacjach w oktagonie. I choć większość z pojedynków Lomas przegrał, tylko 8-krotnie stało się to przez nokaut. Na Gali organizowanej przez federację Celtic Gladiator wystąpi po raz 5., dotychczasowy bilans fightera pochodzącego z Sheffield jest tu remisowy.

Starcie Brandysa z Lomasem przewidziane zostało w wadze średniej. W tej właśnie kategorii w rankingu Europe Eastern Pro podopieczny Berserker's Team Bielsko-Biała zajmuje 35. miejsce na 456 notowanych zawodników. Dla 24-latka nadchodząca batalia to duża szansa, aby wykonać kolejny krok w karierze. – Zawsze staram się walczyć z całych sił aż do samego końca. Nie inaczej będzie podczas bielskiej Gali, gdzie dodatkowo poczuję wsparcie rodziny i wielu znajomych. Pojedynek, który przede mną to znakomita promocja MMA w regionie – komentuje Paweł Brandys.

Gdzie kupić bilety na Galę MMA Celtic Gladiator?
  • przez internet – pod adresem www.kupbilet.pl/celticgladiator4
  • stacjonarnie – do Gali w Rewers „Cocktails & Coffee” (Bielsko-Biała, Rynek 2) w godzinach otwarcia
  • stacjonarnie – przy Hali pod Dębowcem – 28.06 (piątek), w godz. 10-18, 29.06 (sobota), w godz. 10-14